Ana səhifə / Arxiv / YAP Ağdam rayon təşkilatında partiya veteranlarının 75 illik yubileyi münasibətilə görüş keçirilib.
YAP Ağdam rayon təşkilatında partiya veteranlarının 75 illik yubileyi münasibətilə görüş keçirilib.
11.02.2026 [16:06]
11 fevral 2026-cı il tarixində YAP Ağdam rayon təşkilatında partiya veteranlarının 75 illik yubileyi münasibətilə görüş keçirilib.
Yeni Azərbaycan Partiyası Ağdam rayon təşkilatında partiya veteranları və uzun illər rayon təşkilatının ictimai-siyasi həyatında fəallıq göstərmiş Rüstəmov Bəybala Rüstəm oğlunun və Məmmədov Eyvaz Musa oğlunun75 illik yubileyi münasibətilə görüş keçirilib.
YAP Ağdam rayon təşkilatının sədri Mansur Quliyev yubilyarları təbrik edərək onlara möhkəm cansağlığı, uzun ömür, səadət dolu günlər arzulayıb.
Çıxış rayon ziyalılarından Mobil Quliyev, Mirsiyab Məmmədov və başqa natiqlər yubilyarları təbrik edərək onlara gələcək işlərində uğurlar arzulayıblar.
Yubilyarlar Bəybala Rüstəmov və Eyvaz Məmmədov göstərilən diqqət və qayğıya görə təşəkkürlərini bildirərək Yeni Azərbaycan Partiyası sıralarında təmsil olunmalarının və uzun illər partiyanın təbliğatındakı fəaliyyətlərinin onlar üçün böyük qürur olduğunu söylədilər.
YAP Ağdam rayon təşkilatı tərəfindən Bəybala Rüstəmova və Eyvaz Məmmədova partiya dəyərlərinin təbliğində və ictimai proseslərdə uzun illər aktiv iştiraklarına görə Fəxri Fərman və qiymətli hədiyyə təqdim edilib.